Een manier om Kidang te helpen…

Een manier om Kidang te helpen…

Omdat Kidang de wens heeft de mini’s nog beter op te leiden, is het een ‘goed doel’ geworden van de Vriendenloterij. Help jij als Kidang-vriend mee om de clubkas te spekken? Koop een Kidang-lot bij de Vriendenloterij!

Het is de moeite waard omdat:

  • de helft van jouw lotprijs direct naar onze clubkas gaat!
  • je als deelnemer iedere maand kans maakt op meer dan 100.000 prijzen.

Hoe en wanneer?

Op 15 maart bellen wij – belteam dames 2’ –  alle Kidang-leden met de vraag om een lot te kopen. Ben je al lid van de Vriendenloterij? Dan zullen we jou vragen om het lot om te zetten naar ‘Goed Doel Kidang’.

Hoe meer we verkopen, hoe meer we de clubkas spekken!

Omdat er naast de Kidang-leden vast meer mensen zijn die onze club willen steunen, zijn we opzoek naar aanvullingen op de bellijst! Heb jij telefoonnummers/namen van mensen die we 15 maart zeker even moeten bellen? Geef het door via secretariaat@kidang.nl. En heb je zin om dames 2 te helpen met bellen? Dan ben je van harte welkom! Laat het ook even weten via hetzelfde mailadres.

Tot de 15e!

 “Naast volleybal in Bemmel hier,

gunnen wij jou als Kidang-lid veel winplezier!”